لوگو پاسارگاد سیلیس

09127336158

081-32314622

sales@pasargadsilica.com

فروش سیلیس لعاب سازی در یزد

فروش سیلیس لعاب سازی در یزد

فروش سیلیس لعاب سازی در یزد

در شهر یزد به علت وجود صنایع مختلفی همچون کاشی سازی، تولید فایبرگلاس و..، از سیلیس و به خصوص سیلیس میکرونیزه به طور گسترده استفاده می شود. از همین جهت دسترسی به نوع مرغوب و با کیفیت این محصول و خرید و فروش سیلیس لعاب سازی در یزد اهمیت ویژه ای برای مصرف کنندگان خواهند داشت. در همین زمینه بد نیست بدانید که سیلیس یکی از مهم ترین عناصر مورد استفاده در لعاب سازی است که جهت بالا بردن مقاومت، به بدنه سرامیک اضافه می شود.

آشنایی با سیلیس لعاب سازی

در ابتدا بهتر است بدانید که کاشی ها به طور کلی از دو بخش اصلی بدنه و لعاب تشکیل شده اند؛ که بدنه یا بخش اصلی از جنس سفال بوده و لعاب نیز به پوششی گفته می شود که روی سطح کاشی قرار می گیرد. برای لعاب سازی بیش از هر چیز دیگری از سیلیس لعاب سازی و اکسیدهای فلزی استفاده می شود؛ زیرا افزودن سیلیس علاوه بر ایجاد زیبایی ظاهری و شفافیت، قدرت استحکام سرامیک و کاشی را نیز بالاتر می برد. معمولا هر چقدر که درجه حرارت بالاتر باشد، سیلیس بیشتری برای لعاب سازی به کار می رود تا مقاومت محصول افزایش یابد.

سیلیس مورد استفاده در لعاب سازی با مواد معدنی دیگری همچون سیلیکات زیرکونیوم، کربنات باریم، اکسید روی و.. ترکیب شده و پس از حرارت در کوره های مخصوص با عنوان فریت یا لعاب شناخته می شود. این ماده پایدار و سفید رنگ در ادامه به عنوان ترکیب اصلی در لعاب سازی به کاشی اضافه خواهد شد.

ویژگی های سیلیس لعاب سازی

سیلیس مورد استفاده در صنایع لعاب سازی هم مانند هر صنعت دیگری باید از ویژگی های خاصی برخوردار باشد تا استفاده از آن باعث ارتقاء کیفیت محصول شود. در همین زمینه از مهم ترین ویژگی های سیلیس لعاب سازی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

خلوص بالا

توجه داشته باشید که محصول تولید شده تنها زمانی ویژگی های مورد نظرتان را خواهد داشت که سیلیس به کار رفته در آن از کیفیت و خلوص بالایی برخوردار باشد.

عدم وجود ناخالص آهن

از آنجایی که وجود ناخالصی های آهن در سیلیس باعث تغییر رنگ لعاب می شود، لذا حتما باید این موضوع را هنگام خرید سیلیس در نظر بگیرید.

انتخاب بهترین نوع سیلیس

این عنصر به شکل ها و انواع مختلفی تولید می شود که بهترین نوع آن برای صنایع لعاب سازی، سیلیس میکرونیزه است.

مزیت های استفاده از سیلیس در لعاب سازی

  • مقاومت محصول در برابر آب و لکه
  • بهبود خواص ظاهری کاشی و سرامیک
  • افزایش استحکام
  • قابلیت ایجاد طرح های مختلف
  • کاهش ریسک ترک خوردگی سرامیک و کاشی
  • افزایش مقاومت حرارتی محصول
  • بهبود یکپارچگی
  • تنظیم خشک شدن
  • اصلاح انبساط حرارتی

خرید سیلیس لعاب سازی در یزد

از آن جایی که بیش از ۸۰٪ افراد فعال در صنعت لعاب سازی در یزد مشغول هستند، لذا دسترسی به سیلیس مرغوب در این شهر از اهمیتی خاص برخوردار است. در همین زمینه شرکت پاسارگاد سیلیس با اقدام به فروش سیلیس لعاب سازی در یزد امکان دسترسی به بهترین و خالص ترین نوع سیلیس را برای مشتریان فراهم کرده است. به خاطر داشته باشید که برای تولید محصولات باکیفیت، باید مواد اولیه از جمله سیلیس به اندازه کافی خالص بوده و به طور اصولی استخراج و آسیاب شده باشد. شما همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شرکت پاسارگاد سیلیس تماس حاصل کرده و از جزئیات، قیمت و سایر موارد مورد نظرتان آگاه شوید.

سخن پایانی

همانطور که گفته شد سیلیس به علت قابلیت بهبود ویژگی های ظاهری و فیزیکی سرامیک و کاشی، به طور گسترده در لعاب سازی مورد استفاده قرار می گیرد. این عنصر علاوه بر ویژگی های خوب دارای فراوانی بالا و قیمت مناسب نیز هست، بنابراین استفاده از آن در صنایع تولیدی می تواند تحولی عظیم در کیفیت محصولات شما ایجاد کند. پیشنهاد می کنیم که خرید سیلیس لعاب سازی را حتما از مراجع معتبر انجام دهید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. در این زمینه شرکت کیهان پودر هگمتانه با توزیع بهترین نوع سیلیس، یاری کننده شما برای ارتقاء محصولات تان خواهد بود.