لوگو پاسارگاد سیلیس

09127336158

081-32314622

sales@pasargadsilica.com

از کجا سیلیس میکرونیزه بخریم؟

از کجا سیلیس میکرونیزه بخریم؟

از کجا سیلیس میکرونیزه بخریم؟

پیش از این که درباره مراکز عرضه کننده سیلیس میکرونیزه در ایران صحبت کنیم و با بهترین مرکز سیلیس میکرونیزه ایران آشنا شویم، بهتر است کمی درباره ویژگی ها و کاربرد های سیلیس میکرونیزه اطلاعات داشته باشیم.

سیلیس میکرونیزه که از خرد کردن سنگ سیلیس در آسیا به دست می آید، یک پودر سفید رنگ و خالص است. اندازه ذرات پودر سیلیس بسیار کوچک بوده و در ابعاد میکرون است. به همین خاطر به آن سیلیس میکرونیزه می گویند.

پس از اینکه سنگ سیلیس در کارخانه های تولیدی، توسط آسیاب های بزرگ به یک پودر خالص و نرم تبدیل می شود، در بسته بندی های مختلف به سفارش مشتریان آماده می شود.

این پودرها به وسیله آسیاب های مجهز و با کیفیت تولید می شوند. به همین خاطر کیفیت و خلوص سیلیس میکرونیزه بسیار بالا است.

کاربرد سیلیس میکرونیزه چیست؟

ویژگی های سیلیس میکرونیزه باعث شده تا در صنایع گوناگون کاربرد داشته باشد. در بیشتر وسایلی که در اطراف ما وجود دارند از سیلیس میکرونیزه استفاده شده است. به عنوان نمونه کاشی ها و سرامیک های سرویس های بهداشتی و کف ساختمان دارای پودر سیلیس میکرونیزه هستند.

در صنایع دیگری مانند تولید مواد شوینده و بهداشتی مانند خمیر دندان، در صنایع ریخته گری، بتن سازی، رنگ سازی، تصفیه آب کشاورزی و … نیز از پودر سیلیس استفاده می شود.

کاربرد سیلیس در صنعت کاشی و سرامیک

یکی از اصلی ترین موادی که باعث افزایش مقاومت لعاب کاشی و سرامیک می شود، سیلیس میکرونیزه است که هم به کاشی سرامیک زیبایی و درخشندگی می دهد و هم باعث بالا رفتن مقاومت و استحکام آن می شود.

کاربرد سیلیس در صنعت چسب و رنگ سازی

با توجه به اینکه پودر سیلیس در مرکز سیلیس میکرونیزه ایران با کیفیت بالا تولید می شود، می توان از آن در صنایع تولید چسب و رنگ سازی هم استفاده کرد. پودر سیلیس به عنوان یک ماده پرکننده و رنگدانه، نقش اصلی در صنعت چسب و رنگ سازی دارد. پودر سیلیس می تواند درخشندگی رنگ را افزایش دهد و علاوه بر خاصیت پرکنندگی به رنگ ها حالت مات یا شفاف ببخشد.

کاربرد سیلیس در تولید مواد شوینده

یکی دیگر از کاربردهای سیلیس تولید شده در مرکز سیلیس میکرونیزه ایران، تولید مواد شوینده و پاک کننده است. پودر سیلیس به عنوان یکی از ترکیبات اصلی این مواد به کار می رود و باعث از بین رفتن مواد معدنی می شود که روی سطوح مختلف رسوب کرده‌اند.

در واقع پودر سیلیس با استفاده از خاصیت سایش مکانیکی این مواد معدنی رسوب کرده را از بین می برد. مواد شوینده مانند شوینده های ظروف و لباس ها و همچنین پاک کننده های معمولی نیز دارای پودر سیلیس هستند. این مواد میزان زیادی باعث کاهش آلودگی های محیطی می شوند که از فسفر ناشی می شود.

کاربرد سیلیس در تولید مصالح ساختمانی

استفاده از پودر سیلیس در مصالح ساختمانی و باعث بالا بردن مقاومت و دوام آن ها می شود. پودر سیلیس خاصیت واکنش پذیری پوزولانی دارد. به همین خاطر در منافذ سیمان و بتن نفوذ می کند و آن ها را به صورت کامل پر می کند؛ بنابراین برای بهبود بخشیدن به عملکرد سیمان و بتن در صنایع ساختمانی به کار می رود.

معرفی بهترین مرکز سیلیس میکرونیزه ایران

معرفی بهترین مرکز سیلیس میکرونیزه ایران

شرکت پاسارگاد سیلیس در شهر همدان به عنوان بهترین عرضه کننده پودر سیلیس در کشور شناخته می‌شود.

این شرکت در استان همدان، شهرستان جوکار، شهرک صنعتی امام رضا (ع) قرار دارد. در این شرکت با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و دستگاه های مدرن فرآیند ساخت و تولید سیلیس میکرونیزه انجام می شود. از نقاط قوت شرکت پاسارگاد سیلیس در استان همدان، می توان به خلوص بالای پودر سیلیس تولید شده در این مجموعه اشاره کرد. شماره تماس این مجموعه جهت خرید سیلیس میکرونیزه 09127336158 است.

کلام پایانی

به منظور آشنایی با بهترین مرکز سیلیس میکرونیزه ایران و خرید پودر سیلیس می توانید به وبسایت شرکت پاسارگاد سیلیس مراجعه کنید و پس از مشاهده محصولات و مقایسه قیمت محصولات باکیفیت این مجموعه با سایر شرکت‌ها، از طریق تماس با شماره های بخش فروش اقدام نمایید.

درخواست مشاوره

در سریع ترین زمان ما با شما تماس میگریم و به سوالات شما پاسخ خواهیم داد 

یک پاسخ بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب